balie-1.jpg

Wie is wie?

Musea & Erfgoed Mechelen - Info

Kantoren: Brouwerijgebouw Lamot

Van Beethovenstraat 8-10

2800 Mechelen

hvb@mechelen.be

015 29 40 30

 

Zakelijk beleid

 

Anouk Stulens

Afdelingshoofd Erfgoedontwikkeling

Zakelijk Directeur / AGB MAC / dagelijks bestuur, Raad van Bestuur en Algemene Vergadering Lamot

anouk.stulens@mechelen.be

015 29 49 21

   

Algemene zaken

Annelies Lieten

Expert budgetbeheer & erfgoedprojecten / Soirée Lamot

annelies.lieten@mechelen.be

015 29 49 18

Els Henderickx

Administratief medewerker / teamchef suppoosten

els.henderickx@mechelen.be 

015 29 40 34

Koen Vermeulen

Onderzoeksmedewerker

koen.vermeulen@mechelen.be

015 29 49 10

Sharon Lauwers

Administratief medewerker

sharon.lauwers@personeelmechelen.be 

015 29 49 10

 

 

 

Infrastructuur & logistiek

Bart Stroobants

Conservator infrastructuur & logistiek 

bart.stroobants@mechelen.be

015 29 40 35 

Bert Vanderstappen

Technicus 

bert.vanderstappen@mechelen.be

0477 60 15 21 

 

Inhoudelijk beleid

 

Sigrid Bosmans

Diensthoofd 

Artistiek Directeur/ expertisedeling / netwerking 

sigrid.bosmans@mechelen.be

015 29 49 17

 

Project management

 

Luc Verheyen

Project co-ordinatie Museum Hof van Busleyden

luc.verheyen@mechelen.be 

015 29 40 24 | 0478 24 99 30

 

 

Curator

Samuel Mareel

Curator 'Roep om Rechtvaardigheid'

samuel.mareel@mechelen.be

015 29 40 31

 

 

Collectiebeheer

Liesbeth De Ridder

Conservator collectiebeheer / digitale strategie 

liesbeth.deridder@mechelen.be

015 29 49 16

Eva Van Hoye

Conservator collectieontwikkeling / onderzoeksstrategie / ondersteuning

eva.vanhoye@mechelen.be

015 29 49 19

Wim Hüsken

Consulent Behoud & beheer / vzw Schepenhuis

wim.husken@mechelen.be

015 29 40 32

Jeannine Van Roy

Restaurator / behoud & beheer

jeannine.vanroy@mechelen.be 

015 71 22 42

Greet Voorhoof

Consulent vrijwilligerswerking / behoud & beheer

greet.voorhoof@mechelen.be 

015 29 49 15 

Hadewijch Bal

Administratief medewerker / ondersteuning bruiklenen

hadewijch.bal@mechelen.be 

015 29 49 19

Elke Verhoeven

Depotexpert

015 29 49 25 | 0478 54 00 11

elke.verhoeven@mechelen.be

 

Bemiddeling & publiekswerking

Marijke Wienen

Conservator participatie / ondersteuningsstrategieën 

marijke.wienen@mechelen.be

015 29 49 20

Arne Vandelanotte

Consulent educatieve werking / vormgeving intern

arne.vandelanotte@mechelen.be

015 29 40 38

Michelle Coenen

Expert publiekswerving & fondsenwerving / interne & externe communicatie / Vriendenwerking 

michelle.coenen@mechelen.be

015 29 40 37

Liesbeth Van Nerom 

Consulent publieksbemiddeling en productiemedewerker

liesbeth.Vannerom@mechelen.be 

015 29 49 23

Sarah Luyten

Coördinator Torens aan de Dijle vzw

sarah.luyten@mechelen.be 

 

En dit onthaalteam zorgt voor een warme ontvangst:

Annie Wolfs, Carine Tonnoeyer, Erika Pelgrims, Jasmien Ceulemans, Josephine Min, Linda Hoorelbeke, Manfred Meul, Meryem Kucun, Mieke Alen, Paul Van Velthoven, Yacob Younan, Yildiz Yaramis, Els Portael, Jan De Greef, Johan Krist, Jozef De Wachter, Leonsia Van Den Eynde, Maddy Van der Auwera, Maria Van de Vliet, Mia Swinnen, Paulien Follings, Serge Piessens.